Kontakt

Showroom, kontor og produktion
Skyttevej 21
7800 Skive
Telefon +45 9752 1722
dencon@dencon.dk

Showroom i Vanløse og personale

Showroom - København
Jyllingevej 48, 1. sal
2720 Vanløse
Telefon +45 4021 7522
mk@dencon.dk

Personale

Salg, marketing og økonomi

Henrik Søgaard Feld

Adm. direktør

Direkte+ 45 9670 3111 Mobil+ 45 4032 1722 Mailhsf@dencon.dk
Morten Kragh

Salgskonsulent - Øst for Storebælt

Mobil+ 45 4021 7522 Mailmk@dencon.dk
Dennis Svendsen

Salgskonsulent - Vest for Storebælt

Mobil+45 3016 6427 Maildes@dencon.dk
Torben Klavsen

Export Area Sales Manager

Mobil+45 2032 5034 Mailtk@dencon.dk
Bertel Langgaard Jensen

Økonomi

Direkte+45 9670 3122 Mobil+45 2162 9299 Mailblj@dencon.dk

Kundeservice

Kirsten Sørensen

Kundeservice

Direkte+45 9670 3107 Mailkso@dencon.dk
Tove Bjerring-Jensen

Kundeservice

Direkte+45 9670 3108 Mailtbj@dencon.dk
Niels Jørgen Kjelde

Kundeservice

Direkte+45 9670 3105 Mailnjk@dencon.dk

Teknisk afdeling

Hanne Petersen

Stamdata

Direkte+45 9670 3120 Mailhp@dencon.dk
Erik Christensen

Konstruktion

Direkte+45 9670 3110 Mailec@dencon.dk
Kristian Skriver

pCon.planner og IT

Direkte+45 9670 3114 Mobil+45 2710 2832 Mailks@dencon.dk
Hans Møller Andersen

Special

Direkte+45 9670 3123 Mailhma@dencon.dk

Produktion og lager

Poul Lundorff

Produktionschef

Mobil+45 2014 0823 Mailplu@dencon.dk
Jørgen Fredsgaard Madsen

Produktionskoordinator

Direkte+45 9670 3117 Mailjfm@dencon.dk
Tia Beitsma

Lager - disponent

Direkte+45 9670 3126 Mailtbe@dencon.dk
Erik Thomsen

Lager - Forsendelse

Direkte+45 9670 3118 Mailet@dencon.dk