Kontakt

Showroom, kontor og produktion
Skyttevej 21
7800 Skive
Telefon +45 9752 1722
dencon@dencon.dk

Telefonernes åbningstider:
Mandag til torsdag 8:30-16:00
Fredag 8:30-12:00

Åbningstider varemodtagelse & forsendelse:
Mandag til torsdag 7:00-15:00
Fredag 7:00-12:00

Showrooms og personale

Showroom - Skive
Skyttevej 21
7800 Skive

 

Christian Sejersen
Telefon +45 9363 0141
cse@dencon.dk

Se Dencon showroom - Skive

 

 

Showroom - København
Jyllingevej 48, 1. sal
2720 Vanløse

Morten Kragh
Telefon +45 4021 7522
mk@dencon.dk

Se Dencon showroom - København 

 

 

Salgskontor & showroom - Odense
Rolundvej 21
5260 Odense S

Jan E. Rasmussen
Telefon +45 2619 3727
jer@dencon.dk

Johnny Enderleit
Telefon +45 6015 6664
jen@dencon.dk

Læs mere om Dencon Fyn her

Personale

Salg, marketing og økonomi

Christian Sejersen

Area Sales Manager - West of Storebælt, public sale & export

Mobil+45 9363 0141 Mailcse@dencon.dk
Morten Kragh

Area Sales Manager - East of Storebælt

Mobil+ 45 4021 7522 Mailmk@dencon.dk
Michael Terry Larsen

Area Sales Manager - Export

Direkte+45 9670 3119 Mobil+45 3590 1294 Mailmtl@dencon.dk
Jan E. Rasmussen

Salgskonsulent - Fyn

Mobil+45 2619 3727 Mailjer@dencon.dk
Johnny Enderleit

Salgskonsulent - Fyn

Mobil+45 6015 6664 Mailjen@dencon.dk
Gitte Bisgaard

Accountant

Direkte+45 9670 3108 Mailgbi@dencon.dk

Kundeservice

Lene Malmberg

Customer service - export

Direkte+45 9670 3105 Maillm@dencon.dk
Pia Søndergaard

Customer service

Direkte+45 9670 3103 Mailpds@dencon.dk
Michael Linde Hey

Customer service - Denmark

Direkte+45 9670 3107 MailMlh@dencon.dk

Teknisk afdeling

Mette Møllnitz

Head of product & design

Direkte+45 9670 3124 Mobil+45 2097 9244 Mailmrm@dencon.dk
Niels Jørgen Kjelde

Master data

Direkte+45 9670 3120 Mailnjk@dencon.dk
Birk Lykke Andersen

Product development

Direkte+45 9670 3110 Mailbla@dencon.dk
Kathrine Hjort

Environment coordinator

Direkte+45 9670 3109 Mailkhj@dencon.dk
Judith Taudal

Product development

Direkte+45 9670 3123 Mailjt@dencon.dk

Produktion og lager

Jørgen Fredsgaard Madsen

Production Coordinator

Direkte+45 9670 3117 Mailjfm@dencon.dk
Jan Hauch

Production Coordinator

Direkte+45 9670 3115 Mailjh@dencon.dk
Tia Beitsma

Purchase and goods receipt

Direkte+45 9670 3126 Mailtbe@dencon.dk
Erik Thomsen

Shipment

Direkte+45 9670 3118 Mailet@dencon.dk
¨